Home>Aktualności>

UWAGA KLIENCI UWIERZYTELNIENIE 3D !!!

UWAGA KLIENCI UWIERZYTELNIENIE 3D !!!

ZMIANY  O  USŁUDZE 3D  SECURE  I  REALIZACJI  TRANSAKCJI  KARTAMI  W  INTERNECIE

Szanowni Klienci,

Przypominamy , że w celu wykonania transakcji kartą płatniczą w internecieniezbędne jest posiadanie zdefiniowanego PIN-u Secure 3D, który jest drugimobowiązkowym składnikiem uwierzytelnienia transakcji internetowej.

Podczas transakcji zostaniemy poproszeniu o podanie PIN-u Secure 3D, po podaniuktórego dopiero na nasz telefon zostanie przesłany kod uwierzytelniający danątransakcje internetową.

Prosimy zatem osoby, które tego nie uczyniły o zdefiniowanie wskazanego wyżejPIN-u poprzez zalogowanie/zarejestrowanie się na systemie www.kartosfera.pl.Jeżeli nie jesteśmy jeszcze użytkownikami należy się zarejestrować na portalu –przycisk „Zarejestruj się”. Przy rejestracji podajemy w pierwszym okienku swój nrPesel i naciskamy dalej po czym na nasz przypisany do karty nr telefonu przyjdziejednorazowe hasło, które wpisujemy w drugom okienku i przechodzimy dalej.Następnie zostaniemy poproszeni o ustalenie własnego hasła dostępowego do portaluwww.kartosfera.pl – (hasło musi być złożone i zawierać minimum 8 znaków).PIN Secure 3D definiujemy/zmieniamy w zakładce Secure 3D tj. wprowadzany 4-cyfrowy kod PIN dla transakcji 3D Secure, który musi być inny od naszego kodu PIN kartypłatniczej. Następie akceptujemy ustawiony PIN kodem autoryzujący jaki otrzymamy na nasztelefon.

Zarząd BS Bystra